Ürün: “Canımız pahasına ülkemizi böldürtmeyeceğiz”


Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti.

 

Ziyarette Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve şehit aileleri ve gazilere son günlerde yaşanan terörist saldırılar sonucu şehit olan askerler için taziyelerini iletti. Ürün burada yaptığı konuşmada terörün bütün acımasızlığıyla tüm Türkiye’deki insanların yüreklerini yaktığını belirtti. Ürün, “Terör bütün acımasızlığıyla yüreklerimizi yakmaya devam ediyor. Şahadet mertebesine yükselen asker ve polis kardeşlerimizin mahşer günü şefaat ettiklerinin arasında olmayı umarız. Geride kalan aile fertlerine başsağlığı dileklerimizi onlar adina manevi temsilden dolayı Sayın Başkan Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyelerine saygıyla arz ederim” dedi.

 

Kahraman güvenlik güçleri teröristlerden hesap soracak

 

Ürün terör örgütünün ve maşaları ile yabancı istihparat örgütlerinin yaptıklarının farkında olduklarını kaydederek, “Canımız  pahasına ülkemizi böldürtmeyeceğiz. Kalleş PKK’lılardan bu dünyada kahraman güvenlik güçlerimiz kesinlikle hesap soracaklar. Ahirette de Allah’ın azabından kurtulamıyacaklardır. Terörü ve destekleyenleri şiddetle lanetliyor ve onların terörü tüm Turkiye’ye yayma amaçlarına karşı aziz vatandaşlarımızı farkında olmaya ve onların amaçlarına alet olmamaya davet ediyorum” diye konuştu.

 

Tek tesellimiz şehitlerimizin şahadet mertebesine ulaşmış olmaları

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tek tesellilerinin şehit asker ve polislerin şahadet mertebesine ulaşmış olmaları olduğunu kaydetti. Kumartaşlı, “Terörün en kısa sürede bitmesini acı ve göz yaşının dinmesini Yüce Allah’tan diliyoruz” dedi.
Yorum yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Lütfen gerekli alanları doldurunuz...

Bu HTML\'i kullanmalısınız... HTML ....:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <s> <ins> <strong>


Gerekli Linkler


Daha Büyük Görüntüle";s:6:"filter";b:0;}i:6;a:3:{s:5:"title";s:8:"Facebook";s:4:"text";s:325:"";s:6:"filter";b:0;}i:7;a:3:{s:5:"title";s:8:"Facebook";s:4:"text";s:324:"";s:6:"filter";b:0;}i:8;a:3:{s:5:"title";s:8:"Facebook";s:4:"text";s:324:"";s:6:"filter";b:0;}i:9;a:3:{s:5:"title";s:26:"Facebook tan Takip Edin...";s:4:"text";s:358:"";s:6:"filter";b:0;}i:10;a:3:{s:5:"title";s:7:"Twitter";s:4:"text";s:440:" ";s:6:"filter";b:0;}i:11;a:3:{s:5:"title";s:7:"Twitter";s:4:"text";s:440:" ";s:6:"filter";b:0;}i:12;a:3:{s:5:"title";s:7:"Twitter";s:4:"text";s:440:" ";s:6:"filter";b:0;}s:12:"_multiwidget";i:1;}